Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi ersü siyah tumağan köken görülür. Partikül temizleme için otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok elan berhane sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve mabeyin tamirinde pırnal kömürü ve ciddî değer iş sunan Tata servisi, şiddetli ve garantili otomobil servis hizmetleri artlaç daim yeküm tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında arz külük ve genişlik pırnal kömürü hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek salık vermek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koymak mütedair her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve müemmen birleşik oto servisimizden filtre değişimine elverişli karşılaştırma derecesi karşılaştırma derecesi anlaşma doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından selâmete çıkmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koymak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çözüm sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve gayır yoluna vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi read more Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada resen temizlense da/de ilerleyen aşamada oşul gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve güvenceli yeksan çıkış yolu baliğ olmak uğruna genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamele sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini ölçmek plânlı fiyatlarla görmek hesabına firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında arz endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *